PLEŤOVÉ AMPULKY EUBOS IN A SECOND: 7 - DENNÍ KÚRA

Pleťové ampulky EUBOS IN A SECOND

Kdo by nechtěl vyzkoušet koncentrovanou péči o tvář? Pleťová ampulka je perfektní SOS záchranou pro naši pokožku. 

Kosmetická řada pleťových ampulek EUBOS IN A SECOND má okamžitý pozitivní účinek na pleť. Pleťové ampulky jsou intenzivnější a silnější verze sér nebo esencí a svým inovativním složením koncentrují vysoce účinné látky. Díky speciálnímu balení vám ampulky zajistí, že na pokožku nanesete optimální množství výrobku, dosáhnete maximálních výsledků a minimálního plýtvání.

Ošetřete si pokožku tváře 7denní kúrou, která vaši pleť restartuje a opětovně rozzáří. Ampulky posilují pokožku, působí proti škodlivému vnějšímu prostředí či pomáhají s různými problémy v poměrně krátkém čase. Vyberte si tu, která vyhovuje vašim potřebám. 

Ampulky aktivační kúry In a Second Caviar Glow Boost

Tato aktivační kúra je určená pro dosažení vyzařování energie a vitality pokožky. Ampulky obsahují vysoce účinný koncentrát látek proti únavě a vyčerpání. Jejich cílem je pokožku revitalizovat.

Výtažek z kaviáru dodává pokožce esenciální aminokyseliny a peptidy, zvyšuje tvorbu kolagenu, zpevňuje, vyživuje a regeneruje. Vitanol® Bio chrání a obnovuje pokožku a zabraňuje odbourávání kolagenu. Mořská voda poskytuje intenzivní a dlouhotrvající hydrataci.

Pokožka vypadá zářivě, hladce a probuzeně. Vědecké testy ukazují, že přibližně u 70 % testovaných osob došlo ke zlepšení pevnosti pokožky o 16 % už po 30 minutách a přibližně u 60 % testovaných osob došlo ke zlepšení elasticity pokožky o 26 %.

Ampulky hydratační kúry In A Second Bi Phase Hydro Boost

 

Hydratační kúra je určená pro intenzivní hydrataci a péči. Ampulky poskytují dvoufázové okamžité ošetření suché a namáhané pokožky. Výhodou je jejich veganské složení. Cílem ampulek Bi Phase Hydro Boost je intenzivně hydratovat. 

Pentavitin® intenzivně reguluje a ukládá vlhkost v pokožce. Testy ukazují, že už po 3 hodinách po aplikaci se zvyšuje hydratace pokožky až o 15 %. Gatuline® In-Tense restrukturalizuje, zvyšuje hustotu pokožky a posiluje její vlastní kolagenovou síť. Hyaluron vytváří na pokožce hladký a hebký ochranný film. Olej ze sladkých mandlí a olej ze semínek brokolice dodávají nenasycené mastné kyseliny a vitaminy.

Pleť působí hladší, jemnější a svěžejší. Vědecké testy prokázaly, že hydratace pokožky se výrazně zvýšila. Pokožka zůstala už po první aplikaci napnutější a vrásky se zredukovaly.

Ampulky stahovací kúry In A Second Bi Phase Collagen Boost

Tato stahovací kúra je určená pro intenzivní zpevnění a vyhlazení pleti. Poskytuje dvoufázové okamžité ošetření vrásek. Výhodou těchto ampulek je jejich veganské složení. Cílem kúry je zvýšit pružnost pokožky a zjemnit její strukturu.

Collaxyl CLX je stabilní kolagen, který zlepšuje regeneraci pokožky, posiluje kolagenovou síť a redukuje vrásky. Hyaluron vytváří na pokožce hladký a hebký ochranný film. Olej ze sladkých mandlí poskytuje nenasycené mastné kyseliny a vitaminy. Amarantový olej dodává cenné lipidy. Pokožka po použití ampulek zůstává napnutá a svěží.

Vědecké testy prokázaly, že se hloubka vrásek redukuje a pokožka je méně drsná už po 30 minutách po aplikaci koncentrátu.

Tip na závěr: Nepoužívejte pleťové ampulky po aplikaci pleťového krému. Ten vytvoří na vaší pleti ochrannou bariéru, která zabrání průniku aktivních složek z ampulky do pokožky. Krém patří až na závěr vaší rutiny péče o pleť. Ampulku zařaďte do rutiny před něj.