Poradna - Taargeta

Poradna: Zeptejte se lékaře

Máte problematickou pleť, neumíte se zorientovat v naší nabídce a potřebujete poradit ohledně vhodné lékařské kosmetiky?

Jestli potřebujete pomoci s výběrem vyhovujících produktů, nabízíme Vám bezplatné e-mailové konzultace, týkající se správného používání a vhodnosti německé kosmetiky EUBOS pro Vaši pokožku. Kontaktujte nás na lekar@taargeta.cz – všechny otázky budou konzultovány s odbornicí – MUDr. Karolínou Baumgartnerovou, která kosmetiku EUBO testovala a používá.

Zeptejte se
lékaře

MUDr. Karolína Baumgartner

– lékařka ve specializační přípravě v oboru dermatovenerologie
– působící v Lasercentru Paracelsi
– Instagram: @karolina.baumgartner

Pro konzultace týkající se kosmetiky EUBOS slouží výlučně e-mailová adresa lekar@taargeta.cz

– prosíme, abyste paní doktorku nekontaktovali na jejím instagramovém účtu.

Často kladené otázky

PÉČE O TVÁŘ

Doporučujeme krém z řady SENSITIVE: Hydratační krém 50 ml a na ruce ochranu SENSITIVE HAND AND REPAIR krém.

Krém doporučujeme používat od 30 let.

-6%VyprodánoTop
Zavřít
Čtěte více
Náhled

Noční krém EUBOS HYALURON REPAIR FILLER NIGHT

 528.00

Doporučujeme pravidelně používat krém na tvář z řady UREA.

Vyprodáno
KRÉM NA TVÁR EUBOS UREA 5 %
KRÉM NA TVÁR EUBOS UREA 5 % balenie
Zavřít
Čtěte více
Náhled

Krém na tvář EUBOS UREA 5 %

 275.00

Doporučujeme produkty z řady SENSITIVE pro citlivou pleť.

V tomto případě doporučujeme použít pleťový krém z řady SENSITIVE nebo dětský krém na
tvář z řady HAUT RUHE.

Na Váš typ pleti je výborný denní krém na tvář s 5% obsahem urey – urea je součástí tzv. přirozeného zvlhčujícího faktoru, má výborné hydratační účinky a jemně exfoliuje.


Co se týče péče o pokožku hlavy a vlasů, ve Vašem případě bychom zvolili šampon ze stejné řady Urea, který je bez parfemace a tolerují ho i lidé s atopickým ekzémem.

Vyprodáno
KRÉM NA TVÁR EUBOS UREA 5 %
KRÉM NA TVÁR EUBOS UREA 5 % balenie
Zavřít
Čtěte více
Náhled

Krém na tvář EUBOS UREA 5 %

 275.00
Vyprodáno
ŠAMPÓN EUBOS UREA 5 %
ŠAMPÓN EUBOS UREA 5 % balenie
Zavřít
Čtěte více
Náhled

Šampon EUBOS UREA 5 %

Hodnocení 0 z 5
 179.00

Doporučujeme zvolit krém na tvář z řady Eubos Sensitive. Příjemně hydratuje a nezanechává mastný film. Dá se použít také jako denní a noční krém. Navíc obsahuje extrakt z lékořice, který působí proti hyperpigmentaci.

V případě, že trpíte ekzémy, doporučujeme zkoušet produkty postupně po jednom, abyste zjistili, jak bude vaše pleť reagovat. Mezi našimi zákazníky, kteří vyzkoušeli řadu Anti-age máme i atopiky, kteří jsou s produkty spokojeni. Každý člověk je však individuální a má jinou pleť, proto je vhodné zkoušet postupně a ne vše naráz.

-6%VyprodánoTop
Zavřít
Čtěte více
Náhled

Noční krém EUBOS HYALURON REPAIR FILLER NIGHT

 528.00
Vyprodáno
SÉRUM EUBOS HYALURON HIGH INTENSE SERUM
Zavřít
Čtěte více
Náhled
Vyprodáno
Zavřít
Čtěte více
Náhled

Co se týče složení, produkty neobsahují nic, co by bylo pro miminko škodlivé, žádné retinoidy. Produkt nemá omezení a neměla by se vyskytnou žádná reakce. Rádi bychom však upozornili, že u těhotných žen se snáze vyskytují projevy alergie, proto se pro ně doporučuje všeobecně jen jednoduchá rutina. Kojící matky mohou produkt užívat bez jakéhokoliv omezení.

Sérum je vhodné i na velmi suchou pleť. Co se týče skvrn, doporučujeme vyšetření u kožního lékaře.
Vyprodáno
SÉRUM EUBOS HYALURON HIGH INTENSE SERUM
Zavřít
Čtěte více
Náhled
Doporučujeme Eubos Hyaluron High Intense Serum. Je bez parfemace, vhodné i na citlivou pleť.
Vyprodáno
SÉRUM EUBOS HYALURON HIGH INTENSE SERUM
Zavřít
Čtěte více
Náhled
Doporučujeme vyzkoušet tělové mléko Urea Lipo Repair Lotion a krém na tvář z téže řady Urea.
Vyprodáno
TELOVÉ MLIEKO EUBOS UREA 10 %
TELOVÉ MLIEKO EUBOS UREA 10 % balenie
Zavřít
Čtěte více
Náhled

Tělové mléko EUBOS UREA 10 %

 245.00
Vyprodáno
KRÉM NA TVÁR EUBOS UREA 5 %
KRÉM NA TVÁR EUBOS UREA 5 % balenie
Zavřít
Čtěte více
Náhled

Krém na tvář EUBOS UREA 5 %

 275.00

Pro tento profil doporučujeme vyzkoušet oční krém z řady Hyaluron/anti-age, který výborně hydratuje a vyplňuje oční okolí: 

 

Na pleť je ideální sérum 3D booster obsahující kyselinu hyaluronovou v několika podobách, díky kterým se pokožka na tváři a krku nádherně vypne a také hydratuje

Doporučujeme sérum nanášet na mírně navlhčenou tvář.

 

Do třetice doporučujeme vyzkoušet jednu z našich intenzivních ampulkových kúr, ideální by byla zřejmě kúra obsahující kaviár

 

Všechny produkty Eubos jsou vhodné pro těhotné a kojící ženy. Pro tento profil doporučujeme vyzkoušet následující:

 

Hyaluronové sérum: , které se nanáší na vyčištěnou pleť před krémem, ráno a/nebo večer.

 

Krém na tvář s 5% obsahem urey: - nanášejte na sérum, které se absorbovalo do pokožky, ráno a/nebo večer podle potřeby.

 

8-denní intenzivní hydratační ampulková kúra: - ampulky jsou náhradou za sérum nebo doplňkem jako další sérum, po jejich aplikaci a vstřebání je potřeba na tvář nanést krém, který hydrataci do pleti “uzamkne”, aby produkt správně fungoval. Aplikujte ráno nebo večer.

Pro tento typ pleti doporučujeme vyzkoušet čistící pěnu z řady Anti-age a hyaluronové sérum 3D booster z tytéž řady.

 

Doporučujeme řadu Sensitive - ideální je tento zvlhčující krém na tvář: ZVLHČUJÍCÍ KRÉM PRO CITLIVOU POKOŽKU EUBOS SENSITIVE MOISTURIZING CREAM

a můžete použít i sérum s kyselinou hyaluronovou z řady Anti-age: - jedná se o neparfemované sérum, které se používá jako podklad pod krém (ráno a/nebo večer), a jehož úkolem je pleť napnout a dodatečně hydratovat.

To, co popisujete, může být i tzv. hormonální akné - určitě konzultujte Váš stav s dermatologem. Co se týče kosmetiky, pro Váš profil doporučujeme používat řadu anti-age. Ideálními produkty z této řady jsou:

 

Čistící pěna: - můžete použít ráno i večer (večer jako druhý krok po odlíčení)

Denní krém s kyselinou hyaluronovou

Noční krém s kyselinou hyaluronovou

3D booster - sérum s kyselinou hyaluronovou: - jedná se o hydrogelový aquagel a doporučujeme ho nanášet na mírně navlhčenou tvář, ráno a/nebo večer, před tím, než nanesete na tvář krém.

V první řadě, určitě doporučujeme co nejdříve zajít na kožní vyšetření. Může se jednat o atopii, především pokud je v rodině pozitivní anamnéza, nebo reakci na “něco”, například i na nevhodnou kosmetiku.

 

Co se týče 2-měsíčního mimina, doporučujeme Vám tělové mléko Lotion z dětské řady, které je vhodné na promaštění pokožky

 

a tělový krém Cream, který je vhodný na sušší místa (lokty apod.)

V první řadě doporučujeme čistící pěnu z řady Anti-age: https://taargeta.cz/produkt/cistici-emulze-eubos-multi-active-mousse/, kterou je vhodné použít ráno i večer (večer až jako druhý krok po odlíčení).

 

Bylo by vhodné použít i neparfemované sérum 3D booster, které se používá jako podklad pod krém a jehož úkolem je napnout pleť a dodatečně ji hydratovat. Jedná se o hydrogelový aqua gel a doporučujeme ho nanášet na mírně navlhčenou tvář, ráno a/nebo večer, před nanesením krému. Dále doporučujeme oční krém ze stejné řady: https://taargeta.cz/produkt/ocni-serum-eubos-hyaluron-eye-contour-cream-serum/

a také byste mohli zvážit použití jedné z apulkových kúr - například Collagen In a second: https://taargeta.cz/produkt/ampule-vypinaci-kury-in-a-second-bi-phase-collagen-boost-7-x-2-ml/.

 

Co se týče černých teček, bylo by dobré do denní rutiny zařadit retinol, avšak tím Eubos nedisponuje, vyhledejte si jej proto, prosím, v jiných značkách.

Doporučujeme vyzkoušet si krémové sérum s kyselinou hyaluronovou z řady Anti-age: https://taargeta.cz/produkt/serum-eubos-hyaluron-high-intense-serum/

Aplikujte jej na vlhkou pokožku - před tím použijte například mlhu ve spreji. Jedná se o neparfemované sérum s lehkou konzistencí, které se používá jako podklad pod krém a jehož úkolem je pleť napnout a dodatečně hydratovat, a které se nanáší na vyčištěnou pleť před krémem, ráno a/nebo večer.

V první řadě doporučujeme čistící pěnu z řady Anti-age: https://taargeta.cz/produkt/cistici-emulze-eubos-multi-active-mousse/, kterou je vhodné použít ráno i večer (večer jako druhý krok po odlíčení).

 

Bylo by vhodné použít i neparfemované sérum 3D booster, které se používá jako podklad pod krém a jehož úkolem je napnout pleť a dodatečně ji hydratovat. Jedná se o hydrogelový aqua gel a doporučujeme ho nanášet na mírně navlhčenou tvář, ráno a/nebo večer, před nanesením krému:https://taargeta.cz/produkt/hyaluron-3d-booster/

 

Co se týče krémů na tvář, pro Vás bude nejvhodnější zvláčňující krém z řady Sensitive, který můžete použít na den i na noc: https://taargeta.cz/produkt/zvlhcujici-krem-pro-citlivou-pokozku-eubos-sensitive-moisturizing-cream/

Pro Vás profil doporučujeme neparfemované sérum 3D booster, které se používá jako podklad pod krém a jehož úkolem je napnout pleť a dodatečně ji hydratovat. Jedná se o hydrogelový aqua gel a doporučujeme ho nanášet na mírně navlhčenou tvář, ráno a/nebo večer, před nanesením krému:https://taargeta.cz/produkt/hyaluron-3d-booster/

 

Vhodné je použít i pleťové ampulky aktivační kúry Caviar Glow Boost, které pomáhají mdlé pleti: https://taargeta.cz/produkt/ampulky-aktivacni-kury-eubos-in-a-second-caviar-glow-boost-7-x-2-ml/