Eubos HAUT RUHE péče o pokožku dětí

Péče o pokožku miminek a dětí se suchou a velmi suchou pokožkou. Taktéž vhodná jako doprovodná péče při neurodermatitidě.
Dětská řada EUBOS HAUT RUHE byla vyvinuta speciálně pro suchou a extrémně suchou dětskou pokožku. Jemná péče o pokožku je zajištěna skvělým složením: pupalkový olej, který je bohatý na omega-6 mastné kyseliny, účinné látky vázající vlhkost a protizánětlivé látky jako panthenol, bisabolol, výtažek z třezalky tečkované nebo extrakt z květů a semen cardiospermum halicacabum.

100% garance spokojenosti na produkty EUBOS HAUT RUHE

I když při naší práci vyvíjíme maximální úsilí, aby byl každý jeden zákazník spokojený s našimi produkty, může se stát, že ne každému dokážeme vyhovět. V takovém případě jsme tu vždy pro vás, abychom vzniklý problém vyřešili ke spokojenosti našich zákazníků. Naše 100% garance spokojenosti se vztahuje na každý jeden výrobek řady EUBOS HAUT RUHE zakoupený přes náš e-shop, abyste měli jistotu, že vaše děťátko dostává to nejlepší a že mu naše kosmetika sedí. Podrobný návod, jak postupovat při vrácení, si přečtete tady..

Zobrazuji všech 7 výsledků

Zobrazit menu