3 věci, které byste měli dělat se svojí pletí v tomto teple - Taargeta

3 věci, které byste měli dělat se svojí pletí v tomto teple

Léto je v plném proudu a krásné slunečné počasí nám dopřeje strávit hodně času na slunci, u bazénu či na výletech. Jak si ale v těchto dnech ochránit pokožku a zajistit jí adekvátní péči? Zde jsou tři věci, které jí určitě pomohou.

1. Dvojité čištění

Je velmi důležité každý večer pleť každý večer odlíčit a následně důkladně vyčistit. Takto zaručíme, že ji zbavíme make upu, opalovacího krému a dalších nahromaděných nečistot. Výsledkem bude tvář s méně ucpanými póry a bez zapálených pupínků. Jako druhý krok při čištění po odlíčení použijte čistící emulzi EUBOS MULTI ACTIVE MOUSSE, která intenzivně, ale šetrně zbavuje pokožku nečistot, které narušují bariéru pokožky a způsobují, že pokožka tváře časem stárne.

2. Hydratace

Jedná se v tomto počasí o absolutní nutnost. Ve výsledku se bude Vaše pokožka lépe hojit, méně se mastit a bude vypadat svěže a zdravěji. K hydrataci pokožky je velmi účinná kyselina hyaluronová, která se v našem těle vyskytuje přirozeně a má schopnost na sebe vázat vodu v množství 1000 – 10 000 násobku své vlastní hmotnosti! Ideálním pomocníkem pro hydrataci pleti je sérum EUBOS HYALURON 3D BOOSTER. Jedná se o hydrogelový Aqua Gel s trojitým komplexem kyseliny hyaluronové se třemi různými délkami molekulového řetězce. Dlouhý řetězec zůstává na povrchu pokožky a intenzivně ukládá vlhkost. Kyselina hyaluronová se středně dlouhým a krátkým řetězcem proniká do hlubších vrstev pokožky ve dvou fázích, vyplňuje vrásky zevnitř a podporuje obnovu buněk.

Nezapomeňte ani na pokožku těla a dopřejte jí po dni stráveném na sluníčku nebo v chlorované bazénové vodě péči v podobě kosmetiky EUBOS SENSITIVE, která obsahuje zklidňující termální vodu.

3. SPF ochrana

U vody je opalovací krém nezbytnost. Ale nejen to – měl by se používat dennodenně bez ohledu na počasí. Stárnutí pokožky je z velké míry způsobeno škodlivým slunečním zářením. Po aplikaci opalovacího krému pokožku před tímto zářením ochráníte a dáte jí prostor pro regeneraci. Vyzkoušejte náš hybridní krém s SPF faktorem, který Vaši pleť nejen ochrání, ale poskytne jí i komplex aktivních složek z bioaktivní kyseliny hyaluronové, vitamínu C a koenzymu Q10, intenzivně hydratuje, podporuje vlastní syntézu kolagenu v pokožce a vyhlazuje vrásky. Pro děti doporučujeme krém na opalování EUBOS HAUT RUHE, který se lehce roztírá a skvěle ochrání dětskou pokožku.

Vyprodáno
Zavřít
Čtěte více
Náhled
Vyprodáno
Zavřít
Čtěte více
Náhled
-18%Vyprodáno
EUBOS HYALURON 3D BOOSTER
Zavřít
Čtěte více
Náhled

HYALURON 3D BOOSTER

 503.00
-10%Vyprodáno
Zavřít
Čtěte více
Náhled