Eubos kosmetika na potlačení vrásek s obsahem kyseliny hyaluronové

Řada Anti-age Eubos proti stárnutí poskytuje speciální péči prostřednictvím tělu vlastní substance – hyaluronu, který vyplňuje vrásky zevnitř. Její ostatní aktivní složky chrání pokožku před předčasným stárnutím.

eubos anti age produkty

Zobrazen 1. – 12. z 13 výsledků

Zobrazit menu
Sleva!Vyprodáno
NOČNÝ KRÉM EUBOS HYALURON REPAIR FILLER NIGHT
Zavřít

,

ANTI AGE Balíček intenzivní denní a noční péče proti stárnutí

 1,864.34
Hodnocení 0 z 5

Chraňte svoji pokožku před předčasným stárnutím produkty intenzivní noční péče EUBOS ANTI AGE. Jejich jedinečné složení obsahuje tělu vlastní substanci – hyaluron, který vyplňuje vrásky zevnitř.

Číst více
Náhled
Sleva!Vyprodáno
ANTI-AGE-balicek-intenzivnej-nocnej-starostlivosti-proti-starnutiu
NOČNÝ KRÉM EUBOS HYALURON REPAIR FILLER NIGHT
Zavřít

,

ANTI AGE balíček intenzivní noční péče proti stárnutí

 1,126.12
Hodnocení 0 z 5

Chraňte svoji pokožku před předčasným stárnutím produkty péče EUBOS ANTI AGE. Jejich jedinečné složení obsahuje tělu vlastní substanci – hyaluron, který vyplňuje vrásky zevnitř.

Číst více
Náhled
Sleva!Vyprodáno
Zavřít

,

ANTI AGE balíček Speciál proti stárnutí

 1,074.60
Hodnocení 0 z 5

Chraňte svoji pokožku před předčasným stárnutím produkty speciální péče EUBOS ANTI AGE. Jejich jedinečné složení obsahuje tělu vlastní substanci – hyaluron, který vyplňuje vrásky zevnitř.

Číst více
Náhled
Sleva!Vyprodáno
Zavřít

,

ANTI-AGE základní balíček proti stárnutí

 1,284.30
Hodnocení 0 z 5

Chraňte svoji pokožku před předčasným stárnutím produkty základní péče EUBOS ANTI AGE. Jejich jedinečné složení obsahuje tělu vlastní substanci – hyaluron, který vyplňuje vrásky zevnitř.

Číst více
Náhled
Sleva!Vyprodáno
Zavřít

,

Balíček ANTI-AGE pro čistou a zdravou pleť

 1,090.55
Hodnocení 0 z 5

Balíček ANTI AGE pro čistou a zdravou pleť Čištění pleti je nejdůležitější krok péče o pokožku. Problémem je, když tento krok pravidelně vynecháváme nebo používáme příliš agresivní přípravky. Balíček jsme navrhli tak, abyste si pleť nejdříve důkladně, ale šetrně vyčistili a ochránili ji před stárnutím způsobeným znečištěním aplikací vysoce koncentrovaného ošetřovacího séra a následně důkladně […]

Číst více
Náhled
Vyprodáno
Zavřít

Čisticí emulze EUBOS MULTI ACTIVE MOUSSE

 265.00

Jemná čisticí pěna, která intenzivně, ale šetrně zbavuje pokožku nečistot, které narušují bariéru pokožky a způsobují, že pokožka tváře časem stárne. Epidemiologické studie ukazují, že znečištění způsobené dopravou přímo souvisí s projevy stárnutí. Znečištění ovzduší je pro pokožku neustálým zdrojem stresu. Kosmetika proti znečišťování působí proti stárnutí pokožky vyvolané jemným prachem. Výzkum EUBOS využívá ochranné mechanismy přírody proti takovým stresovým faktorům. Účinná látka Ectoin® pochází z extremolytů a nabízí takovou ochranu.

Čtěte více
Náhled
Vyprodáno
Zavřít

Denní krém EUBOS HYALURON REPAIR FILLER DAY

 459.00

Denní péče pro zredukování vrásek, která působí a vyplňuje pleť zevnitř. Trojitý komplex kyseliny hyaluronové s různými délkami molekulového řetězce intenzivně váže vlhkost na povrchu pokožky, vstřebává ji přirozeným metabolickým procesem v jejích hlubších vrstvách, a tím podporuje obnovu buněk.

Čtěte více
Náhled
-10%Vyprodáno
Zavřít

Denní krém s UV ochranou EUBOS HYALURON DAY REPAIR PLUS SPF 20

 528.00

Díky krému HYALURON DAY REPAIR LSF 20 je pokožka tváře chráněna před škodlivými UVA a UVB paprsky, a tím chráněna před stárnutím a poškozením způsobeným sluncem. Komplex aktivních složek z bioaktivní kyseliny hyaluronové, vitaminu C a koenzymu Q10 poskytuje pokožce intenzivní hydrataci, podporuje vlastní syntézu kolagenu v pokožce a vyhlazuje vrásky.

Čtěte více
Náhled
-18%Vyprodáno
EUBOS HYALURON 3D BOOSTER
Zavřít

HYALURON 3D BOOSTER

 503.00

HYALURON 3D BOOSTER je hydrogelový Aqua Gel s trojitým komplexem kyseliny hyaluronové se třemi různými délkami molekulového řetězce. Dlouhý řetězec zůstává na povrchu pokožky a intenzivně ukládá vlhkost. Kyselina hyaluronová se středně dlouhým a krátkým řetězcem pronikají do hlubších vrstev pokožky ve dvou fázích a vyplňují vrásky zevnitř a podporují obnovu buněk.

Čtěte více
Náhled
-6%VyprodánoTop
Zavřít

Noční krém EUBOS HYALURON REPAIR FILLER NIGHT

 528.00

Noční krém HYALURON REPAIR FILLER NIGHT slouží k aktivnímu oživení přirozených buněčných stavebních procesů v průběhu noci. Speciální kombinace aktivních složek s DermCom, bílým ibiškem, extraktem z řas a magnolií podporuje syntézu kolagenu a elastinu, redukuje vrásky, má revitalizační a protizánětlivý účinek.

Čtěte více
Náhled
Vyprodáno
Zavřít

Oční sérum EUBOS HYALURON EYE CONTOUR CREAM SERUM

 409.00

Oční sérum HYALURON EYE CONTOUR CREAM SERUM bylo speciálně vyvinuto pro každodenní péči o oční oblast. Je však také vhodné i na péči o kontury rtů. Speciální aktivní složka liftonin zlepšuje mikroreliéf pokožky, redukuje hloubku vrásek a zpevňuje strukturu pokožky. Máslo cupuacu a bambucké máslo jí poskytují intenzivní péči.

Čtěte více
Náhled
VyprodánoTop
Zavřít

Olejíček na tvář EUBOS MULTI ACTIVE FACE OIL

 609.00

Multi Active Face Oil se skládá z přírodních olejů a inovativních aktivních složek. Zlepšuje strukturu pokožky, posiluje její funkci bariéry a zjemňuje pleť. Dodává pokožce cenné lipidy, díky kterým pokožka působí výrazně hladší a pružnější. Rychle se vstřebává a nezanechává nepříjemný film.

Čtěte více
Náhled