Zobrazuji všech 6 výsledků

Zobrazit menu
Vyprodáno
Zavřít

Denní krém EUBOS HYALURON REPAIR FILLER DAY

 459.00

Denní péče pro zredukování vrásek, která působí a vyplňuje pleť zevnitř. Trojitý komplex kyseliny hyaluronové s různými délkami molekulového řetězce intenzivně váže vlhkost na povrchu pokožky, vstřebává ji přirozeným metabolickým procesem v jejích hlubších vrstvách, a tím podporuje obnovu buněk.

Čtěte více
Náhled
-10%Vyprodáno
Zavřít

Denní krém s UV ochranou EUBOS HYALURON DAY REPAIR PLUS SPF 20

 528.00

Díky krému HYALURON DAY REPAIR LSF 20 je pokožka tváře chráněna před škodlivými UVA a UVB paprsky, a tím chráněna před stárnutím a poškozením způsobeným sluncem. Komplex aktivních složek z bioaktivní kyseliny hyaluronové, vitaminu C a koenzymu Q10 poskytuje pokožce intenzivní hydrataci, podporuje vlastní syntézu kolagenu v pokožce a vyhlazuje vrásky.

Čtěte více
Náhled
Vyprodáno
Diabetický krém na tvár EUBOS DIABETIC FACE CREAM
Zavřít

Diabetický krém na tvář EUBOS DIABETIC FACE CREAM

 319.00

Velmi lehce vstřebatelný krém se speciálními aktivními složkami navrženými pro diabetickou pokožku. Krém chrání před ztrátou pružnosti a známkami únavy pokožky. Vhodný pro denní péči o tvář se suchou a velmi suchou, napnutou a unaveně vypadající pokožkou.

Čtěte více
Náhled
Vyprodáno
KRÉM NA TVÁR EUBOS UREA 5 %
KRÉM NA TVÁR EUBOS UREA 5 % balenie
Zavřít

Krém na tvář EUBOS UREA 5 %

 275.00

Lehký, rychle se vstřebávající krém vyvinutý ve spolupráci s lékaři pro každodenní péči. Vhodný pro suchou, nerovnou a napjatou pokožku na tváři. Slouží též jako podpůrná péče při atopickém ekzému, psoriázy a pro diabetické pacienty.

Čtěte více
Náhled
-6%VyprodánoTop
Zavřít

Noční krém EUBOS HYALURON REPAIR FILLER NIGHT

 528.00

Noční krém HYALURON REPAIR FILLER NIGHT slouží k aktivnímu oživení přirozených buněčných stavebních procesů v průběhu noci. Speciální kombinace aktivních složek s DermCom, bílým ibiškem, extraktem z řas a magnolií podporuje syntézu kolagenu a elastinu, redukuje vrásky, má revitalizační a protizánětlivý účinek.

Čtěte více
Náhled
Vyprodáno
Zavřít

Zvlhčující krém pro citlivou pokožku EUBOS SENSITIVE MOISTURIZING CREAM

 295.00

Denní péče o tvář s citlivou normální a suchou pokožkou s aktivním komplexem ochrany buněk a hydroregulujícím faktorem.

Čtěte více
Náhled